Психолого-педагогічна підтримка

Вітаю Вас!

Я – Сорокіна Владіміра Олександрівна,

практичний психолог коледжу з 2023 року.

Освіта:

1. Криворізький державний педагогічний університет, спеціальність «Психологія».

Життєве кредо: «Все можливо, на неможливе просто треба більше часу»

Психолог коледжу надає якісну, сучасну психологічну підтримку курсантам, батькам та працівникам коледжу.

Основна мета діяльності психолога коледжу полягає в захисті психологічного здоров’я усіх учасників освітнього процесу на основі застосування методів і технологій практичної психології.

Види роботи:

• діагностична;
  • консультативна;
  • корекційно-розвивальна;
  • просвітницька;
  • профілактична;
  • організаційно-методична.

Принципи роботи:

• конфіденційність;
  • толерантність;
  • відповідальність;
  • захист інтересів клієнта;
  • почуття емпатії;
  • партнерські відносини.

Якщо у Вас виникли ситуації, що негативно впливають на ваш емоційний стан, побут, ускладнюють взаємовідносини з близькими та оточуючими, уповільнюють ваш особистісний розвиток, важко адаптуватися в новому колективі, якщо Ви маєте бажання вирішити свої проблеми та прагне до самовдосконалення – я готова Вас вислухати та допомогти.

На психологічній сторінці Ви зможете знайти психологічні рекомендації за актуальними темами та контактну інформацію, з метою отримання дистанційної психологічної допомоги

(у період дистанційного навчання або канікул).