Всеукраїнська науково-практична конференція
"Авіація та космонавтика"

Історія

Історія конференції бере свій початок з першої регіональної науково-практичної конференції «Авіація та космонавтика», що відбулася 13 квітня 2009 р. в Криворізькому коледжі НАУ.

У цей день юні авіатори приймали делегацію студентів Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О.Гончара. Конференція працювала в пленарному режимі.

Крім студентських доповідей, в програму увійшла доповідь провідного спеціаліста Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова Долинец Юлії, яка була присвячена питанням дистанційного зондування Землі з космосу.

Потім, у рамках практичної частини, відбулися показові польоти авіа- та ракетомоделістів.

Після нагородження переможців в рамках закриття конференції було прийнято звернення оргкомітету до директорів вищих навчальних закладів аерокосмічного профілю I-II рівня акредитації з пропозицією розширити коло учасників.

ЗАСНОВНИКИ ТА УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ