ПІЗНАЄМО ПРОФЕСІЮ ГЛИБШЕ. Зустріч зі стейкхолдерами
2024-04-15

Здобувачі освіти груп 3-022 та 3-025 (класний керівник Альона ПИВОВАР) під час класної години мали можливість поспілкуватися з колишніми випускники нашого коледжу, представниками компанії «іDeals», графічним дизайнером, Данилом ОСТАПОВИМ, та мануальним тестувальником, Валерією БАКАЛІНОЮ.

Як Данило, так і Валерія молоді фахівці в сфері IT, тому їхні історії стали особливо актуальними для юних мрійників. Під час бесіди згадали студентські роки: труднощі і цікавинки під час навчання. Зауважили, що лише в роботі стало більш зрозуміло, чому необхідно було вивчати ту чи іншу фахову дисципліну. Майбутнім фахівцям надважливо було почути, що лише навчальний матеріал – це критично мало. Уже зараз потрібно дбати про особисту траєкторію розвитку, відвідуючи вебінари, семінари та різноманітні курси. Здобувачі освіти отримали інформацію:

• про безліч корисних платформ, де вже зараз можна шукати себе як фахівця, адже кількість напрямів роботи безмежна;
  • найпопулярніші сайти вакансій у сфері ІТ (між тим, сьогодні кількість претендентів збільшилася у 5 разів, а кількість вакансій зменшилася у 2 рази);
  • про вплив рівня знань з англійської мови на заробітну платню тощо.

Незважаючи на тривогу, зустріч минула насичено, тепло і невимушено.