Блок практичної підготовки з дисципліни "Об’єктно-орієнтоване програмування"
2024-04-09

З 25 по 29 березня в навчальних групах 3-017 та 3-018 спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» проводилася блок практичної підготовки з дисципліни «Об’єктно-орієнтоване програмування». Під керівництвом викладачів ЦК «Професійно-орієнтованих дисциплін та ПЗ» Рубан Т.М. та Дроздової А.М., студенти активно вивчали основи об'єктно-орієнтованого програмування. Під час практичних занять студенти отримали практичний досвід розробки програмних продуктів, застосовуючи отримані знання на практиці. Крім теоретичних аспектів, було акцентовано на вирішенні практичних завдань з використанням об'єктно-орієнтованого підходу до програмування. В результаті практики студенти отримали цінний досвід роботи з об'єктами та класами в програмуванні, що дозволить їм ефективно застосовувати ці знання в майбутній професійній діяльності.

Протягом практичного курсу студенти також займались вирішенням завдань різного рівня складності з використанням мов програмування, які базуються на об'єктно-орієнтованих концепціях, таких як С#. Вони здійснювали практичні вправи, що допомагали закріпити отримані знання та розвинути навички програмування. Ця практична підготовка сприяла глибшому засвоєнню теоретичних знань та підготовці студентів до подальшого успішного використання об'єктно-орієнтованого програмування в їхній майбутній кар'єрі в сфері програмного забезпечення. Також можна переглянути відеоматеріал за посиланням нижче: