Зустріч здобувачів випускних груп спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» з керівником практики та методистом коледжу Я. Гринчук
2024-02-29

Виробнича практика — одна із форм навчання, невід'ємна складова процесу підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки випускників за освітньо-кваліфікаційним рівнем «фаховий молодший бакалавр».

Головою циклової комісії «Професійно-орієнтованих дисциплін та програмного забезпечення» Т. Новік і методистом коледжу Я. Гринчук була проведена зустріч зі здобувачами освіти з метою покращення розуміння важливості організації і проведення виробничої практики, роз’яснення питань з особливостей проходження практики на виробництвах. На зустрічі здобувачі освіти мали можливість дізнатися про порядок підготовки до виробничої практики, особливості її проходження і захисту та задати питання, які їх турбують. Відбулися активні і результативні діалоги між методистом та керівником практики із здобувачами.