Засідання робочої групи з перегляду ОПП «Транспортні технології(на повітряному транспорті)» за освітньо-професійним рівнем фаховий молодший бакалавр
2024-02-22

22 лютого 2024 року відбулося засідання робочої групи з попереднього обговорення освітньо-професійної програми «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» за освітньо-професійним рівнем фаховий молодший бакалавр спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» для набору 2024 року та переглянули ОПП попередніх років за вказаною спеціальністю.

Зустріч організована гарантом освітньо-професійної програми Снєгірьовою І.П. із залученням членів робочої групи, стейкхолдерів і здобувачів освіти спеціальності:

• завідувач відділення «Транспортні технології» Кравчук Н.В.,
  • голова випускової циклової комісії менеджменту, логістики та транспортної інфраструктури Смирнова Н.В.,
  • викладач Федорова О.С.,
  • здобувачі освіти спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)»: Хворостенко А.О. (7-002 група), Гульванюк В.М. (7-001 група), Тимченко С.В. (7-022 група), Мартинова К.К. (7-021 група), Авраменко В.С. (711 група), Уткіна С.Д. (7-012 група), Шараєва В.В. (7-011 група),
  • голова студентського самоврядування коледжу Заремба В.О.,
  • стейкхолдери: старший інспектор служби безпеки КП "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Павленко І.А., диспетчер Дяченко А. начальник служби паливно-мастильних матеріалів КП «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг» Боднєва К.В.

Робочою групою було представлено проєкт освітньо-професійної програми «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» для здобувачів 2024 року набору. Гарант ОПП Снєгірьова Ірина звернула увагу на особливості, компетентності та програмні результати навчання. Були обговорені структурно-логічні схеми освітніх програм 2022 і 2023 років. Здобувачі вищої освіти отримали вичерпні відповіді на всі уточнюючі питання. Стейкхолдери  надали слушні поради щодо формулювання особливостей ОПП.

Заплановано найближчим часом опублікувати на сайті коледжу для громадського обговорення зміни до ОПП 2022 і 2023 років та оновлену ОПП для набору 2024 року.