ПІДСУМКИ ТИЖНЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ КОМП`ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ
2023-12-07

Основною метою заходів було поглиблення знань студентів, підвищення інтересу до вивчення освітніх компонентів ОПП.

Заздалегідь були сплановані заходи тижня ЦК, підготовлені цікаві та різноманітні завдання.

20.11.2023 Викладачі Ірина КРАВЧУК, Оксана ОСАДЧА та Дмитро РИБАК провели відкритий захід «Дружній батл механік проти іт-шника» в укритті коледжу, в якому здобувачі освіти показали дуже гарні результати, виявили лідерські якості, збагатили свої знання.

Учасниками були дві команди по 5 чоловік з кожного відділення.

В першому турі батлу були представлені різні категорії питань з різною шкалою оцінювання. Гравці самостійно обирали категорію та ціну питання.

В другому раунді всі категорії питань були розроблені так, щоб кожна команда могла обрати та відповісти на питання як зі своєї спеціальності, так і зі спеціальності суперника.

А у фінальному раунді кожен учасник команди по черзі за 1 хвилину пояснював таємні слова своїм колегам. За кожну правильну відповідь отримували по 100 балів.

Перемогла команда механіків, але команда ІТ-шників також не показала достойні знання.

Цей захід відвідали викладачі Надія ВОЙТЕНКО, Стас КЛИМЕНКО, Ярослава ГРИНЧУК, Юлія ЧЕРНУШКІНА, Наталя ОЛЬХОВСЬКА, Ірина ГЛАДИШ, Ірина ГРИБЕНКО, Галина ДАНИЛІНА та прийло багато студентів вболівати за свої команди гравців. Як студенти, так і викладачі були дуже захоплені грою та висловили дуже багато слів вдячності і прохання проводити такі батли частіше.

У вівторок, 21.11.2023р. викладачами циклової комісії була проведена інтелектуальна вікторина «Що,Де,Коли?» В режимі он-лайн.

Команда гравців у складі 5 чоловік грали проти команди викладачів циклової комісії КСМ.

Викладачі задавали питання, які стосуються освітніх компонент, які вони викладають, але формат питань був дуже цікавим і унеможливлював просто загуглити питання. Але знавці-здобувачі все ж таки змогли отримати перемогу з рахунком 5:4.

Цей захід відвідали викладачі Олеся САІТГАРЕЄВА, Наталя КРАВЧУК, Олена КИШИНІВСЬКА, Надія ВОЙТЕНКО та ІРИНА ГРИБЕНКО.

Гравці та відвідувачі заходу також висловили слова вдячності та захоплення про проведений захід.

У середу, 22.11.2023р. викладачі циклової комісії КСМ провели підземну гру «Таємниці бомбосховища» в укритті коледжу.

2 команди учасників у кількості по 5 чоловік повинні були пройти 5 випробувань у вигляді практичних завдань.

Таких, наприклад, як виявити та правильно назвати розєми материнскої плати, зібрати на швидкість та правильність системний блок

Виявити причину поломки непрацюючої електричної схеми та виправити її, впаявши вірний елемент, обжати мережевий кабель

Та завдання з логічного мислення – зібрати слова, які в одне об’єднують дві картинки.

За кожне вигране завдання команда-переможець отримувала підказки, за якими потрібно було вгадати місце розташування скарбів.

Але зі всіма завданнями команди справилися на достойно високому рівні, незважаючи на трирічне дистанційне навчання.

Команда-переможець отримала приз-скарб у вигляді білетів на відвідування фільму у кінотеатрі на їх вибір.

В четвер, 23.11.2023р. нами була проведена ІІ регіональна науково-практична конференція «Всесвітній день інформації», в якій взяли участь як викладачі та здобувачі нашого коледжу, так викладач інформаційних технологій КЗ Криворізький фаховий медичний коледж, ст. спеціалізації медсестринство КЗ Криворізький фаховий медичний коледж, викладач ВСП «Інгулецький фаховий коледж Криворізького національного університету».

Всього в збірник тез ввійшло 24 статті, а в роботі конференції он-лайн приймали участь 15 доповідачів.

За результатами роботи конференції доповідачі отримали сертифікати учасника, а наукові керівники – сертифікати на 6 годин КПК.