Шановні колеги!
2023-11-29

В рамках тижня педагогіки 28.11.2023 в онлайн режимі було проведено педагогічну дискусію “ЗНО та НМТ в коледжі: досягнення та виклики”

Спікерами на дискусії були:

Дмитро Власенков, заступник начальника коледжу з навчально-наукової роботи

Олена Ковальчук, завідувачка відділення “ЗОП”

Юрій Букшук, адміністратор технічного супроводу

Альона Бястик, викладач ЦК ФМД

Олександр Коваленко, викладач ЦК СГД

Олена Зелених, викладач ЦК ІМ

Обговорили багато питань, пов`язаних з усіма моментами, які стосуються ЗНО та НМТ загалом, а саме: з особливостями вступної кампанії на базі ЗНО та НМТ (по країні та в коледжі); з еволюцією ЗНО (НМТ) та особливостями їх впровадження в коледжі; з технічними труднощами, пов`язаними з реєстрацією для вступу. А також були запрошені викладачі циклових комісій, що здійснюють підготовку до ЗНО (НМТ) в нашому коледжі. Викладачі математики, історії та англійської мови розповіли про те, які труднощі виникають у здобувачів освіти при підготовці до тестування з цих дисциплін, а також розглянули найпоширеніші питання та проблеми здобувачів освіти, тощо.