Звіт роботи тижня академічної доброчесності
2023-11-13

6-10 листопада 2023 р. на базі Відокремленого структурного підрозділу Групою сприяння академічної доброчесності спільно з Цикловою комісією соціально-гуманітарни дисциплін було проведено тиждень академічної доброчесності.

В умовах воєнного стану та дистанційного навчання для проведення Тижня академічно доброчесності було використано веб-сервіс Google Клас, де створено тематичний курс (код: y6w2alc). Заходи зявлялися на курсі відповідно Плану роботи Тижня.

День 1. 6.11.223 р. було презентовано лекцію «Академічна доброчесність» Л. Висоцька для здобувачів освіти першого року навчання.

Також, за умов змішаного навчання, така лекція була прочитана 8.11.2023 р. очно в укритті коледжу для здобувачів освіти 3-032, 3-035, 3-038 та 7-032 груп.

День 2. 7 – 9 11. 2023 р. Було проведено О. Коваленком Конкурс на краще знання Кодексу академічної доброчесності ВСП «КРФК НАУ» (тести +есе «Академічна доброчесність – міф чи реальність?» гуглформа). В конкурсі прийняли участь здобувачі освіти ВСП «КРФК НАУ».

За результатами конкурсу:

1 місце - Аліна Кольчак (3022), Сергій Чіжов (1031)

2 місце - Вероніка Веселка (3037)

3 місце - Іван Маренюк (3035)

Вітаємо переможців конкурсу.

День 3. Інформаційний дейдест «Стоп плагіат!». Інформативна виставка, організована О. Говоровою та Г. Щегловською, з метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми плагіату.

День 4. 9.11.2023 р. на базі Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» в рамках Тижня академічної доброчесності відбулася ІІІ Регіонально науково-практична онлайн-конференція «Академічна доброчесність: основи теорі та практики».

D:\Pictures\изображение_viber_2023-11-09_16-28-18-491.jpg

Під час роботи конференції відбулося слухання і обговорення наступних тем: «Унормування академічної доброчесності» Я. Гринчук (ВСП «КРФК НАУ»); «Практичні аспекти мотивування до академічної доброчесності як запорука якісного навчання конкурентоспроможного медичного працівника» Л Акуліна (КЗ «КФМК» ДОР»); «З досвіду виховання академічної доброчесності у здобувачів освіти» О. Ляхова, Н. Ляхова (ВСП «ПФК КНУ»); «Рецензування кваліфікаційних робіт здобувачів освіти» О Пасічна (ВСП «КРФК НАУ»); «Академічна доброчесність і штучний інтелект: пандемія чи приховане зло?» Б. Федорчук, А. Іпакян, Н. Олянюк (ВСП «ПФК КНУ»); «Мотивація до академічної доброчесності здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання» А. Кольчак (ВСП «КРФК НАУ»); «Порушення академічної доброчесності як суспільна проблема» Ю. Морозенко (ВСП «КРФК НАУ»); «Причини плагіату в роботах здобувачів освіти» В. Ведьорін (ВСП «КРФК НАУ»); «Право інтелектуальної власності» С. Асмолов (ВСП «КРФК НАУ»); «Плагіат як крадіжка» А. Капелюшна (ВСП «КРФК НАУ»); «Дотримання академічної доброчесності викладачами КРФК НАУ в умовах дистанційного навчання» Л. Висоцька (ВСП «КРФК НАУ»); «Академічне шахрайство в освітньому середовищі» Н. Чутова (КЗ «КФМК» ДОР»); «Історія становлення поняття «інтелектуальна власність» Ю. Безугла, Д. Карпова (НУЦЗУ).

День 5. Підведення підсумків. Нагородження активних учасників тижня. Оформлення сертифікатів учасникам конференції та грамот переможцям конкурсу.

Група сприяння академічної доброчесності

ЦК СГД