ЗУСТРІЧ ГАРАНТА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ» (рівень фахової передвищої освіти) Ірини КРАВЧУК ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ОСВІТИ
2023-10-30

30 жовтня 2023 року на базі ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» відбулась зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Комп’ютерна інженерія» (рівень фахової передвищої освіти), старшого викладача вищої категорії, викладача-методиста Ірини КРАВЧУК зі здобувачами груп 3-021 та 3-022 спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Під час зустрічі гарант ОПП Ірина КРАВЧУК розповіла здобувачам освіти про вимоги сучасної освітньої парадигми – студентоцентризм. Також було обговорено особливості освітньо-професійної програми «Комп’ютерна інженерія» (рівень фахової передвищої освіти), призначення і роль окремих освітніх компонент та навчальних практик у навчанні.

Особливу увагу гарант ОПП звернула на питання академічної кредитної мобільності та особливості обрання дисциплін вільного вибору, дала детальну характеристику механізму формування компетентностей і програмних результатів навчання, роль студентів у внутрішньому забезпеченні якості освіти, академічну доброчесність, інформацію щодо особливостей неформальної та інформальної освіти і можливостями перезарахування набутих компетенцій під час навчання в Коледжі.

Після виступу гаранта освітньо-професійної програми зі студентами було проведено обговорення її змісту, зокрема щодо їх прав, обов’язків і відповідальності. Ірина КРАВЧУК, гарант ОПП, відповіла на запитання студентів і запросила активно залучатися до формування освітніх компонентів вільного вибору студентів задля підвищення якості освітніх послуг.