Меню
1 жовтня - День працівника освіти
2023-09-28

Погожими осінніми днями, коли сонце зігріває землю останнім теплом,

Україна відзначає День працівника освіти.

Вчитель – це особлива професія. Адже кожен, хто її обрав, має не тільки досконало знати свою дисципліну, але й цікаво подавати інформацію, бути чудовим оратором, психологом, актором та, навіть, другом. У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і у справах учнів»

Все краще, що накопичувалось у скарбниці педагогіки, використовується українськими педагогами. Життя не стоїть на місці. Змінюються соціальні формації, закони ринку, рівень науково-технічного прогресу і здобувачі освіти чекають від своїх викладачів знань та умінь, які дадуть їм змогу знайти своє місце у житті, реалізувати свої потенційні можливості. Вимоги сьогодення до рівня та якості викладання високі. Педагогічна майстерність та високий рівень знань вимагають від педагога кропіткої та наполегливої праці, творчого злету думки, відданості справі, любові до професії та здобувачів освіти.

Хвала і шана тим, хто невтомно сіє добро на ниві освіти і збирає вагомі грона вдячності, щирої подяки від молоді та нації.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою колектив бібліотеки коледжу!

page-up