Міністерства освіти і науки України № 1/7629-23 від 29.05.2023 року забезпечення ефективної реалізації державної політики, спрямованої на захист державної мови
2023-05-31

На виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/7629-23 від 29.05.2023 року та з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики, спрямованої на захист державної мови, її всебічний розвиток і функціонування у визначених законом сферах суспільного життя на всій території України, підвищення рівня володіння державною мовою педагогічними (науково-педагогічними працівниками), адміністрацією Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» було прийнято рішення щодо запровадження онлайн-курсів з української мови.

Надати до 01.07.2023 року уповноваженій особі із захисту державної мови у Відокремленому структурному підрозділі «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» списки бажаючих відвідувати ці курси.