Звіт участі здобувачів освіти групи 301 Гажева Олега та Капелюшної Анни у IV міжнародній науково-практичній конференції «Авіація, промисловість, суспільство» (18 травня 2023 року) під керівництвом викладача, к.філос.н. Саітгареєвої О.Г.
2023-05-30

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться ІV Міжнародна  науково-практична конференція "Авіація, промисловість, суспільство".

IV Міжнародна науково-практична конференція «Авіація, Промисловість, Суспільство» була проведена 18 травня 2023 року на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Даний захід був організований та проведений за підтримки партнерів не лише з України, а й - з Латвії, Латвійської республіки, Польщі, Китаю, Казахстану, Словаччини, Чехії, Словенії, Республіки Болгарія, Республіки Корея.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ – обговорення та узагальнення результатів наукових досліджень здобувачів вищої освіти, вчених, фахівців з питань сучасних тенденцій і перспектив розвитку авіації, промисловості, суспільства різних країн світу на принципах забезпечення рівних прав та можливостей, з впровадженням отриманих результатів в освітні програми та практичну діяльність інституцій.

C:UsersArimaDownloadsIMG_2166.jpegНАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕЦІЇ:

1. Авіаційні системи та комплекси. Авіоніка. Безпілотні літальні апарати.
  2. Енергетика, електромеханіка та електроніка.
  3. Використання, транспортування та зберігання пально-мастильних матеріалів.
  4. Льотна та технічна експлуатація повітряних суден і авіаційних двигунів.
  5. Авіаційна та інформаційно-вимірювальна техніка. Сучасні засоби навігації.
  6. Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Механічна інженерія. Авіаційно-космічні тренажери.
  7. Інноваційні методи в науці, техніці та освіті.
  8. Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування.
  9. Сучасне комп’ютерне моделювання, математичні моделі та фізичні процеси.
  10. Філологічні та соціально-історичні проблеми суспільства.
  11. Сучасні проблеми правової системи України та інших країн світу.
  12. Психоемоційна та фізична підготовка фахівців у надзвичайних ситуаціях.
  13. Бухгалтерський облік, фінанси та організація торгівлі.
  14. Менеджмент, економіка та логістика.
  15. Рівні права та можливості: історія, сучасність, перспективи розвитку.

C:UsersArimaDownloadsIMG_2159.jpeg

Форма участі в роботі конференції: заочна (дистанційна) участь.

У 2022-2023 н.р. через часті тривоги під час воєнного стану в Україні форма проведення – участь у пленарному засіданні конференції.

Матеріали конференції – також розміщені на офіційному сайті КЛК ХНУВС: та в репозитарії ХНУВС.

Усім учасникам безкоштовно надсилаються в електронному вигляді матеріали конференції та сертифікат.

Учасники даної конференції з 301 групи: Гажев Олег та Капелюшна Анна прийняли участь у напрямку роботи – «Філологічні та соціально-історичні проблеми суспільства.».

Тези:

1. Гажев Олег «Гордість України Ан-225 «Мрія»: воєнний та післявоєнний період».
  2. Капелюшна Анна «Філософський підхід для ефективного забезпечення польоту».

Участь у даній конференції викликала інтерес, сприяла подальшому розвитку та надихнула на продовження дослідження.

C:UsersArimaDownloadsIMG_2162.jpegСвоє захоплення та бажання продовжувати приймати участь у подібних заходах висловила учасниця анна капелюшна.

C:UsersArimaDownloadsIMG_2165.jpeg

Вже готові нариси майбутньої роботи виникли по ходу - у Олега Гажева.

C:UsersArimaDownloadsIMG_2163.jpeg

C:UsersArimaDownloadsIMG_2158.jpegC:UsersArimaDownloadsIMG_2157.jpeg

Всі учасники даного заходу пізнали нову корисну інформацію, здобули цінний досвід, з’ясували проблемні питання та результати наукового дослідження, надихнулись наблизитись до науки.

C:UsersArimaDownloadsIMG_2168.jpegВарто запозичити методику організації та врахувати сильний бік її проведення.

C:UsersArimaDownloadsIMG_2167.jpeg

Головна риса у IV міжнародної науково-практичної конференції «Авіація, промисловість, суспільство» – її науковість.

Викладач ЦК СГД Саітгареєва О.Г.