Екскурсія на АрселорМіттал Кривий Ріг
2023-05-24

За сприянням Центру сприяння працевлаштуванню курсантів (студентів) і випускників коледжу 18 травня 2023 року здобувачі освіти 2091 навчальної групи Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» відвідали з екскурсією найбільше промислове підприємство нашого міста ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», де мали можливість познайомитися з роботою електроремонтного цеху, будовою потужних електродвигунів, а також роботою електропідстанції на 150 кВ. Здобувачі освіти поспілкувалися з начальником цеху, який є випускником нашого закладу освіти і мали можливість поставити йому запитання щодо працевлаштування на підприємстві та доцільності продовження навчання для здобуття освітнього ступеню «Бакалавр». Весь процес роботи в цеху неабияк зацікавив здобувачів освіти, особливо - робота сушильних печей і процес лакування обмоток роторів електродвигунів.

Після проведеної екскурсії, здобувачі освіти усвідомили всю необхідність отримання якісних знань та вмінь для своєї спеціальності, бо саме спеціалісти такого фаху необхідні державі для її розбудови особливо в теперішній час!