Регіональна конференція «Курсова робота як відображення знань та творчого мислення здобувачів освіти»
2023-05-01

26.04.2023 викладачами циклової комісії транспортної інфраструктури була проведена регіональна конференція «Курсова робота як відображення знань та творчого мислення здобувачів освіти». У роботі конференції прийняли участь викладачі ВСП «Автотранспортний фаховий коледж КНУ» та та здобувачі освіти 3 і 4 курсів ВСП «Криворізький фаховий коледж НАУ».

Гостями конференції були викладачі ВСП «Криворізький фаховий коледж НАУ», ВСП «Автотранспортний фаховий коледж КНУ», ВСП «Політехнічний фаховий коледж КНУ» та здобувачі освіти ВСП «Криворізький фаховий коледж НАУ».

Під час заходу викладачі і здобувачі освіти поділилися досвідом з технології організації написання, написання, захисту, подальшого зберігання курсових робіт, дипломних проєктів.

Доповідачами конференції були:

• Голова циклової комісії транспортної інфраструктури Кравчук Н.В.;
  • Завідувач відділення «Транспортні технології» Нічосова Н.І.;
  • Викладач ВСП «Автотранспортний фаховий коледж КНУ» Ратомська З.С.;
  • Викладач ВСП «Криворізький фаховий коледж НАУ» Іщенко Л.Ф.;
  • Викладач ВСП «Криворізький фаховий коледж НАУ» Снєгірьова І.П.;
  • Здобувачі освіти: 7-002 група - Зінченко А. і Хворостенко А.;

7-091 група - Задорожня К.; 7-092 група - Сініцина О.