ЖИТТЯ ПОЗА МОНІТОРОМ
2023-03-23

Реалії сьогодення трохи звужують насиченість студентського життя. Але як діти, так і класні керівники прагнуть зустрічей, спілкування, культурних вражень…

Можна не лише прагнути – можна діяти.

У березні здобувачі освіти групи 3-022, 3-025 разом зі своїм класним керівником ПИВОВАР Альоною Вікторівною відвідали кінотеатр і переглянули неймовірний український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології. Веселі жарти, обмін враженнями – саме це надає сил та надихає.

Здобувачі освіти групи 5-091 також втілили мрію в реальність і зібралися на пікнік у теплому весняному парку разом зі своїм класним керівником МАРЧЕНКО Аліною Анатоліївною… Обійми, посмішки, блискучі очі. Чимало історій, часом сумних, здебільшого веселих, і неймовірна радість бачити один одного!

Кожен з нас вже в очікуванні нових зустрічей!