30 січень 2023 року в ВСП КРФК НАУ відбулося заняття з надання першої медичної допомоги в умовах військового часу.
2023-01-30

C:UsersDenLDI23DownloadsIMG_2455.jpeg

Заняття провели інструктори, які проводять тренінги для бійців ЗСУ та ТрО Івасюк В‘ячеслав (торакальний хірург) та Івасюк Тетяна (реаніматолог). На занятті були присутні працівники коледжу, а саме викладачі з дисциплін «Основи медицини», медична сестра, викладачі циклової комісії фізичного виховання та вихователі гуртожитків, члени студентської (курсантської) ради, а також всі бажаючі .

Спеціалісти показали, як зупинити кровотечу та надати постраждалому допомогу, використовуючи підручні засоби.

Крім цього, розповіли, як допомогти людям, які опинилися під завалами, як транспортувати осіб з травмами кінцівок, пораненнями шиї, живота, грудної клітини і пахової зони.

C:UsersDenLDI23DownloadsIMG_2467.jpeg

C:UsersDenLDI23DownloadsIMG_2463.jpeg