І РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Інформація у сучасному суспільстві»
2022-12-01

.

Дата та час проведення:

02 грудня 2022 року

початок о 14:00

Форма проведення:

Онлайн, платформа ZOOM

Організатори:

м. Кривий Ріг

Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету»

циклова комісія Комп’ютерних систем та мереж

Контактна особа:

Ірина КРАВЧУК,

тел: +38(068) 76-80-554

е-mail: kravchuk_iv@ukr.net

Регламент:

виступ: 5-7 хвилин

обговорення: 2-3 хвилини

Рекомендації:

У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі та можливою відсутністю електропостачання рекомендуємо надіслати на електронну пошту kravchuk_iv@ukr.net презентацію до доповіді для можливості її демонстрації з пристрою організаторів. У разі відсутності електропостачання у доповідача дозволяється підключатися тільки на відкриття конференції та на час виступу.

Зверніть увагу!

Переходячи за посиланням та беручи участь у заході, Ви таким чином надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних, а також на фото- та відео- зйомку під час заходу

Програма конференції