Участь викладачів циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін у «Педагогічному брифінгу»
2022-11-23

C:UsersLiubovPicturesизображение_viber_2022-11-22_20-47-19-835.jpg

22.11.2022 р. на базі ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» відбувся педагогічний брифінг «Недоліки і переваги дистанційного навчання з досвіду роботи викладачів ВСП «КРФК НАУ». Участь у заході в якості спікера прийняла викладачка циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, голова групи сприяння академічної доброчесності, к.пед.н. Любов Висоцька з доповіддю «Запобігання академічній недоброчесності в умовах дистанційного навчання»: «Слід пояснити здобувачам освіти, що вимоги Кодексу академічної доброчесності та Кодексу етики та корпоративної культури коледжу нікуди не зникають в умовах дистанційного навчання. Дотримання цінностей доброчесності (повага, довіра, справедливість, відповідальність, чесність, мужність) – особливо важливе в часи складних подій та викликів».

C:UsersLiubovPicturesизображение_viber_2022-11-22_21-10-29-307.jpg

На даному заході були представлені цікаві доповідді: «Виховна робота відділення та класних керівників в умовах війни та дистанційного навчання», «Як урізноманітнити онлайн навчання», «Використання дистанційних технологій у науковій роботі», «Переваги та недоліки дистанційного навчання. Навчальні сервіси.» та ін. Учасники заходу отримали можливість обміну педагогічним досвідом у сфері дистанційної освіти та прокачати свої професійні скіли.