Участь викладачів циклової комісії транспортної інфраструктури у регіональній науково-професійній конференції по результатам виконання курсового проектування з дисципліни «Економіка, організація та планування виробництва»
2022-11-16

10 листопада 2022 р. на базі ВСП «Криворізький технічний фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій» відбувся регіональний захід - науково-професійна конференція по результатам виконання курсового проектування з дисципліни «Економіка, організація та планування виробництва». Викладачі комісії заслухали доповіді колег циклової комісії механічної інженерії та інформаційної діяльності підприємства про організацію курсового проектування на комісії, звіти здобувачів освіти про порядок і особливості виконання курсових робіт.

Даний захід дав можливість отримати важливий і цікавий досвід організації курсового проектування з економічних дисциплін у закладах фахової передвищої освіти.