Оголошено проведення 1 регіональної конференції «Інформація у сучасному суспільстві»
2022-11-15

26 листопада – Всесвітній день інформації – КАФЕДРА УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКИ  ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ У ФАРМАЦІЇ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі І Регіональної науково-практичної конференції «Інформація у сучасному суспільстві», присвяченої Всесвітньому дню інформації.

Конференція проводиться в онлайн-режимі на платформі ZOOM 25 листопада 2022 року, початок роботи: 14.00.

Місце проведення: м. Кривий Ріг, вул. Туполєва, 1, циклова комісія Комп’ютерних систем та мереж

Мета конференції: обговорення сучасних технологій передачі інформації, її ролі у суспільстві, важливості усвідомленого відношення до отримання і поширення інформації.

Напрями роботи конференції:

• Безпека інформації
  • Людина і інформація
  • Засоби передачі інформації
  • Нейромережі та обробка інформації
  • Інформаційна гігієна

Мова конференції: українська, англійська.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Форма участі:

• публікація в електронному варіанті збірника матеріалів конференції (доповіді, статті, тези);
  • усна доповідь;
  • слухач (участь без доповіді та публікації).

Реєстрація до 21 листопада 2022 року за посиланням: https://forms.gle/5DcHdASvaCSzEcGJ7

Чекаємо Ваші тези до 21 листопада 2022 року на електронну адресу: kravchuk_iv@ukr.net

Запрошення на конференцію буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації.

Вимоги до оформлення тез та зразок оформлення наведено в додатках 1,2 відповідно

ДОДАТОК 1

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Подані матеріали мають стисло відображати зміст доповіді, містити відомості про актуальність напряму досліджень, основні результати та їх інтерпретацію, завершуватися узагальнювальним висновком без повторювання викладеного матеріалу.

Обсяг тез – до 3 сторінок друкованого тексту, формат А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, абзац 1 см, інтервал 1,0; береги по 2,0 см.

Таблиці, рисунки, формули, посилання на джерела оформлюються відповідно за ДСТУ 3008:2015 (3659_3008-2015.PDF (knmu.kharkov.ua)

Перелік використаних джерел оформлюється за ДСТУ 8302:2015 (https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/4518/pravylaoformlennyaspyskuvykorystanyhdzherel.pdf)

Організаційний комітет залишає за собою право редагувати надані матеріали, а також відхиляти їх у разі невідповідності тематиці конференції, недотримання правил та норм академічної доброчесності та не несе відповідальність за достовірність викладених фактів.

Контакти для довідок:

+38(068) 76-80-554 КРАВЧУК Ірина Вікторівна

е-mail: kravchuk_iv@ukr.net

ДОДАТОК 2

ЗРАЗОК

УДК 619:611

Ірина КРАВЧУК викладач вищої категорії, Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету», м. Кривий Ріг

Іван МАКАРОВ студент, Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету», м. Кривий Ріг

НАЗВА

(по центру жирними, прописними через інтервал після даних про автора/авторів)

Текст …(через інтервал після назви з абзацу).

Таблиця ___ - _______________________

(номер) (назва таблиці з великої літери)

Рисунок_____ - _____________________

(номер) (назва рисунку з великої літери)