Письменник стефаниківської глибини
Під такою назвою у бібліотеці розгорнута виставка-персоналія, присвячена 90-річчю від дня народження Григора Михайловича Тютюнника – українського письменника, неперевершеного майстра короткого жанру, перекладача, дослідника національного характеру в українській літературі 1960–70-х рр. На виставці експонуються видання про життєвий і творчий шлях письменника, літературна спадщина у вигляді друкованих збірок та ін.
Особливість таланту письменника полягає в тому, що у своїх творах він зображував дійсність пережиту і осмислену на основі власного досвіду. Він писав про життя селян мовою, близькою простому люду. «Оддавали Катрю», «Кізонька», «Син приїхав», «Три зозулі з поклоном» – новели, які стали класикою. У них жодної крамоли, але саме оці короткі історії про скрутне життя маленьких українців цензура до людей без правок не пускала.
Сьогодні його називають одним з найвидатніших новелістів української літератури, тільки тепер його твори потрапляють до читача такими, якими їх написав сам автор без ідеологічних правок.
Його творчість була посмертно відзначена Державною премією ім. Т. Г. Шевченка.