Тренінг-практикум з написання заявок на участь у міжнародних проектах Erasmus+
2021-12-03

26.11.2021 Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» організувала тренінг-практикум з написання заявок на участь у міжнародних проектах.

У тренінгу були висвітлені можливості участі коледжів та технікумів у міжнародних проєктах, вивчення методики написання заявок на участь у проєктах для ERASMUS+

Під час курсу викладачі кафедри Цвіркун С.Л., Гринченко Т.О., Рудий С.В. та Лозін О.І. ознайомилися з:

• можливостями участі закладів фахової передвищої освіти у міжнародних проєктах;
  • методиками написання заявок на участь у проєктах;
  • особливостями пошуку партнерів і налагодженням контактів з установами, які не належать до галузі (наприклад лабораторіями);
  • кращими практиками написання проєктів ЗВО та іншими установами.
  • базою проєктів та іншими корисними матеріалами.
  • особливостями українського та європейського законодавства щодо міжнародного співробітництва.

Долучаймося до міжнародної наукової співпраці!