Засідання педагогічної ради
2020-11-12

C:UsersAndLDDesktopКонтент сайта колледжаНовини4. Засідання педагогічної ради7-min.JPG

12 листопада 2020 року в коледжі відбулось засідання педагогічної ради на якому були присутні 122 члени педагогічної ради, а також представник з Національного авіаційного університету.

1-min

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вибори кандидата на посаду начальника Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету».

2. Звіт заступника начальника коледжу з навчально- виробничої роботи за 2019/2020 н.р.

Доповідач: Бахарєв А.О., заступник начальника коледжу з навчально-виробничої роботи

2. Досвід запровадження експерименту оцінювання здобувачів освіти за 100-бальною системою

Доповідач: Ситник С.О., завідувач відділення експлуатації та ремонту авіатехніки

4. Різне

Педагогічну раду відкрила заступник голови педагогічної ради коледжу – Даниліна Г.В., яка доповіла присутнім про явку на засідання членів педагогічної ради.

5. СЛУХАЛИ:

5.1. Голову лічильної комісії, Кольчак М.М. - про результати таємного голосування (протокол лічильної комісії № 3 копія додається):

Результати голосування:

- наявність бюлетенів - 122;

- із них зіпсованих - немає;

- «За» - 115;

- «Проти» - 5;

- не дійсні - 2.

C:UsersAndLDAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Word2-min.jpg

УХВАЛИЛИ:

5.1. На підставі підсумків таємного голосування («За» - 115, «Проти» - 5, «Утримались» - 2) рекомендувати виконуючому обов’язки ректора Національного авіаційного університету Хращевському Р.В. призначити доктора технічних наук Андрусевича А.О. начальником Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету».

3-min