Ф.М. Достоєвський - титан думки, слова та правди
2021-11-11

C:\Users\nil10\Desktop\Сайт_колледжа\Контент сайта колледжа\Новини\98. Ф.М. Достоєвський - титан думки, слова та правди\1636631511876398.jpg

11 листопада минає 200 років від дня народження Федора Михайловича Достоєвського - визнаного класика російської та світової літератури, мислителя, філософа, публіциста, який має українське коріння. Його творчість актуальна у всі часи, кілька поколінь читачів продовжують «слухати музику цього страшного і чудового письменника» (Г. Гессе). В основі його творів – світ страждань і переживань людей, душевних метань та тривог, у зображенні яких він не знає собі рівних. Заглядаючи у прірву людської душі, автор розмірковує над темами свободи та відповідальності, добра і зла, темного та світлого початків.

Запрошуємо завітати до читального залу бібліотеки для перегляду книжково-ілюстративної викладки, де ви зможете ознайомитися з творами цього неймовірно талановитого письменника.