Позакласний захід - конкурс «Крокодил»
2021-11-08

На цикловій комісії (кафедрі) комп’ютерних систем та мереж для здобувачів освіти четвертого курсу викладачами кафедри було проведено конкурс «Крокодил» на комп’ютерну тематику.

Мета заходу - розвиток інтересу до спеціальності, розвиток вміння швидко приймати рішення, формування інформаційно-комунікаційної компетентності, розвиток навичок командної гри у процесі спільної діяльності, виховання товариськості, почуття взаємодопомоги і взаємоповаги.

Правила конкурсу

Команда отримує завдання зіграти у гру «Крокодил» на комп'ютерну тематику.

Кожен учасник команди обирає заздалегідь підготовлене слово, читає його та показує ведучому. За допомогою міміки та жестів показує це слово всій команді, не вимовляючи жодного звуку.

Команда повинна вгадати, що це за пристрій. Якщо команда не вгадує слово, то залишає у заручниках одного ігрока з команди та отримує підказку.

Якщо команда успішно виконала завдання, вона отримує приз!