Тематична класна година до Дня української писемності та мови (група 2-091)
2021-11-10

08 листопада 2021р. в групі 2-091 - (класний керівник Бошкова В. О.) було проведено тематичну класну годину, присвячену Дню української мови та писемності з метою поглибити знання здобувачів освіти про історію виникнення українського правопису та виховання поваги до рідної мови. У заході взяли участь бібліотекарі коледжу Щегловська Г. О. та Бєлікова М .А., які повідомили цікаві факти з історії української мови та її долі; залучили учасників до читання поетичних творів українських авторів: Л. Українки, А. Малишка, В. Сосюри, Т. Г. Шевченка та гуморесок О. Вишні. Свої улюблені поетичні твори українських митців читали Троценко Дмитро, Кочергін Руслан, Кривошей Олександр, Дунаєв Владислав, Балакай Максим.

Захід був оформлений книжковою викладкою «Чарівний світ слова», інформаційною стіннівкою «Наша мова калинова». Прикрасою заходу були українські рушники.

Наприкінці виховної години висловили щиру подяку за плідну співпрацю бібліотекарям коледжу Іванков Дмитро та класний керівник групи Бошкова Валентина Олександрівна

Залучивши слухачів до перлин української поезії, можна відзначити, що мета заходу була досягнута.