ВІДКРИТИЙ ПОЗАКЛАСНИЙ ЗАХІД Кафедри КСМ «Комп`ютерний квест - навколо коледжу за 80 хвилин»
2021-11-01

Минулого тижня в рамках проведення дня циклової комісії (кафедри) комп’ютерних систем та мереж викладачі кафедри Осадча О.Г., Кравчук І.В., Гладиш І.А., Гринченко О.С., Сарніцький В.В. та завідувач лабораторією Балик Д.К. провели відкритий захід «Комп’ютерний квест - навколо коледжу за 80 хвилин».

Мета заходу - повторення і закріплення матеріалу в нестандартній формі, розвиток інтересу до спеціальності, розвиток вміння швидко приймати рішення, формування інформаційно-комунікаційної компетентності, розвиток навичок командної гри у процесі спільної діяльності, виховання товариськості, почуття взаємодопомоги і взаємоповаги.

C:\Users\Prepod\Downloads\IMG_20211028_153353.jpg