Золотий вересень - місяць обізнаності про дитячий рак у всьому світі
2024-09-13

Золотий вересень - місяць обізнаності про дитячий рак у всьому світі. Наш коледж знов приймає участь у підтримці діток з онкозахворюваням. ПОПОВНІТЬ ЗАПАС ХОРОБРОСТІ ДЛЯ ДІТЕЙ!

На шляху до одужання діти проходять через безліч болючих процедур та маніпуляцій. Підтримують їх у ці миті приємні дрібнички з коробочки хоробрості коробки, наповненої невеликими подарунками. Після кожної неприємної маніпуляції дитина бере собі подаруночок.

Впродовж місяця одна дитина збирає 5-10 нагород. Тому запаси швидко вичерпуються, і їх потрібно поповнювати.

Щоб у дітей завжди був запас хоробрості, збираємо маленькі іграшки, безпечні прикраси та інші приємні дрібнички для малечі.

ВАЖЛИВО
• Всі іграшки мають бути новими. У відділеннях суворий санітарний режим через надвисокі ризики інфекцій.
• Іграшки мають бути розміром приблизно з дитячу долоньку, не більше. Це найзручніший розмір для «коробочки хоробрості».
• Не підходять скляні та керамічні іграшки іграшки, які легко б`ються, з дрібними деталями, а також м`які іграшки, бо їх складно дезінфікувати.
• Ідеальні іграшки: металеві машинки, маленькі ляльки, магнітні іграшки та брелоки для телефонів, кубики, наліпки, прикраси для волосся.
Збір до 04.10.2024 р.
Відповідальна Слізова К. М. Клуб.