Урочисте шикування з нагоди Дня знань у нашому коледжі
2024-09-01

1 вересня в нашому коледжі відбулося урочисте шикування, присвячене Дню знань та початку нового навчального року. Це традиційний захід, який щороку об`єднує здобувачів освіти, викладачів та співробітників у атмосфері свята та натхнення.

На шикуванні зібралися першокурсники, які тільки починають свою навчальну подорож. Начальник коледжу звернувся з урочистою промовою, підкресливши важливість знань, саморозвитку та наполегливої праці на шляху до успіху.

Наш коледж завжди пишався своїми здобувачами освіти, які досягають високих результатів у навчанні та житті. Цей рік не стане винятком, адже ми впевнені, що разом зможемо подолати будь-які виклики та досягти поставлених цілей.

Бажаємо вам натхнення, наполегливості та віри у свої сили. Нехай цей навчальний рік принесе вам багато нових знань, цікавих відкриттів та незабутніх моментів.