Книжкові новинки у бібліотеці коледжу
2024-07-08
ВСП КРФК НАУ

Шановні користувачі бібліотеки коледжу! Фонд бібліотеки поповнився новою літературою. Книга – найкращий подарунок. А книга подарована бібліотеці стане справжнім скарбом не для одного десятка читачів.

Бібліотека коледжу висловлює щиру подяку за подаровані книги Андрусевичу А.О., Даниліній Г.В., Босняку М.Г., Бошковій В.О., Петреченко І.Б. та нашим здобувачам освіти. Ми впевнені, що ця література стане важливою частинкою фонду, допоможе у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанню і обов`язково знайде свого читача.

Наша бібліотека завжди відкрита для нових подарунків!

Книжки, які Ви подарували, стануть важливою частиною фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанні і обов`язково знайдуть свого читача.

Співробітники наукової бібліотеки завжди щиро вдячні за подарунки!