Здобувачі освіти нашого коледжу приймали участь у XXI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Весна 2024) та Всеукраїнській інтерактивній олімпіаді з англійської мови від Green Country та TalkEn.Cloud.
Вітаємо учасників олімпіади з англійської мови!
Ви зробили важливий крок на шляху до вдосконалення своїх знань та навичок, беручи участь в олімпіадах з англійської мови. Ваше прагнення до знань, наполегливість та зусилля заслуговують на велику похвалу.
Ми сподіваємося, що участь у цій олімпіаді була для вас не лише випробуванням, а й захоплюючою пригодою, що допомогла вам відкрити нові горизонти та підвищити рівень володіння англійською мовою. Незалежно від результатів, кожен з вас вже є переможцем, адже ви сміливо кинули виклик самим собі.
Бажаємо вам подальших успіхів у навчанні, нових звершень та невичерпного натхнення. Нехай кожен ваш день буде сповнений цікавими відкриттями та новими досягненнями! ( з усіма учасниками, призовими місцями та сертифікатами можна ознайомитись за посиланням http://kk.nau.edu.ua/article/4302 )