Викладачами циклової комісії філологічних та природничих дисциплін, Аліною МАРЧЕНКО та Альоною ПИВОВАР, було залучено чималу кількість здобувачів освіти першого та другого курсів до участі у весняній XXІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з української мови та літератури. Традиційно маємо приємні здобутки: учасники нагороджені сертифікатами про участь, а також дипломами ІІ і ІІІ ступенів.
Зауважимо, інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для здобувачів освіти та зручний інструмент контролю знань для викладача. Також це можливість перевірити знання та повторити вивчене.
Свідоцтва за підготовку учасників та переможців олімпіади отримали і викладачі, окрім того, подяки за активну участь в організації.
Навчаємось і перемагаємо!