Засідання педагогічної ради
2024-05-30

30 травня 2024 року відбулося чергове засідання педагогічної ради ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету», в ході якого було розглянуто такі питання:

1. Фізичне виховання – невіддільний компонент формування здорового способу життя здобувача освіти.

2. Результати атестації педагогічних (науково-педагогічних) працівників у 2024 р.

3. Співпраця з роботодавцями при реалізації освітньо-професійних програм та пошук нових форм взаємодії.

4. Звіт курсантського (студентського) самоврядування за 2023/2024 н.р.

Доповідач: голова студентської ради

5. Різне.

5.1 Схвалення заяви про намір акредитації освітньо-професійних програм «Електрозабезпечення промислових підприємств та цивільних споруд» та «Авіоніка» у сфері фахової передвищої освіти у 2024 /2025 навчальному році.

5.2 Схвалення заяви про умовну (відкладену) акредитацію освітньої програми «Менеджмент транспорту та логістики» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у 2024/2025 навчальному році без проведення акредитаційної експертизи у повному обсязі.

5.3 Схвалення нової редакції освітньої програми «Менеджмент транспорту та логістики» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та навчального плану підготовки бакалаврів за спеціальністю 073 «Менеджмент» для 2024 року прийому.

5.4 Затвердження списку претендентів на нагородження Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» у 2024 році.

5.5 Про початок та особливості організації освітнього процесу в 2024/2025 навчальному році.