Звіт про проведений практичний семінар для керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти м. Кривого Рогу
2024-05-21

17.05.2024 на базі ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» відбувся практичний семінар на тему «Організаційно-педагогічні умови формування здорового способу життя здобувачів освіти у фахових коледжах», для керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти м. Кривого Рогу.

Спікери семінару:

1. «Організаційно-педагогічні умови формування здорового способу життя здобувачів освіти у фахових коледжах» - Євген БУБЛЕЙ, викладач-методист, викладач, «спеціаліст вищої категорії», керівник фізичного виховання ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного

авіаційного університету».

1. «Фізичне виховання – невід`ємний компонент формування здорового способу життя студентів» - Микола СЕМЕНЕЦЬ, викладач-методист, викладач, «спеціаліст вищої категорії», викладач фізичного виховання ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» .
  2. «Едьютеймент як ефективний інструмент формування фізичних якостей на заняттях фізичного виховання» - Наталія ОЛЬХОВСЬКА, старший викладач, «спеціаліст вищої категорії», голова циклової комісії фізичного виховання, викладач фізичного виховання ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету».