ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ЗАХІД «НАУКОВИЙ ПІКНІК»
2024-05-20

17 травня ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» прийняв участь у загальноміському заході «Науковий пікнік» до Дня науки в Україні, який проходив на базі Криворізького ліцею академічного спрямування «Міжнародні перспективи».

Локацію №2 «Авіа» приставили зав. відділення КПІ Ірина ГРИБЕНКО, викладач ц/к КСМ Ірина ГЛАДИШ, лаборант ц/к КСМ Богдан НОВОХАТСЬКИЙ.

Працювали 10 локацій різного спрямування. На локації №2 «Авіа» школярі мали змогу перевірити свої знання в ІТ-галузі, а також ознайомитися з проектами технічної творчості здобувачів освіти коледжу.

У заході приймали участь учнів 7-11 класів з восьми гімназій № 8, № 22, № 29, № 39, № 60, № 85, № 104, гімназія «Інтелект» Центрально-Міського району.