Загальна інформація Циклова комісія фізичного виховання (ФВ)

Голова циклової комісії фізичного виховання,
Ольховська Наталія Сергіївна

Ласкаво просимо на циклову комісію фізичного виховання

Циклова комісія фізичного виховання Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» була створена у 1951 році

До складу циклової комісії входять викладачі, які є висококваліфікованими спеціалістами, керівник фізичного виховання, один відмінник освіти України, два викладачі вищої категорії-методисти, п`ять спеціалістів вищої категорії, один спеціаліст першої категорії, один майстер спорту та один лаборант. Також коледж має потужну спортивну базу для заняття фізичним вихованням та спортом ( 2 сучасних спортзали та 3 спортивних майданчика).

Циклова комісія – команда фахівців високої кваліфікації, основним завданням якої є підвищення функціональних можливостей організму засобами фізичної культури. Удосконалення спортивної майстерності здобувачів освіти та курсантів, що займаються обраними видами спорту. Виховання патріотичних, морально-вольових і естетичних якостей. Виховання організаторських навичок. Отримання здобувачами освіти необхідних знань, умінь та навичок у галузі фізичної культури з метою профілактики захворювань, відновлення здоров`я та підвищення професійної працездатності.

Головним завданням циклової комісії фізичного виховання є виховання всебічно розвинених молодих спеціалістів, збереження і зміцнення їхнього здоров`я та фізичної підготовки.

Основними напрямами роботи циклової комісії є:

• розробка навчально-методичного забезпечення, яке відповідає сучасним вимогам до підготовки здобувачів освіти;
  • впровадження інноваційних технологій навчання та форм організації освітнього процесу через використання різноманітних форм і методів навчання;
  • робота з обдарованими здобувачами освіти, розвиток їх фізичних навичок;
  • залучення до занять спортом здобувачів освіти з обмеженими можливостями;
  • підвищення рівня кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів.

Склад циклової комісії:

7 викладачів, серед яких мають педагогічне звання «Відмінник освіти України» - 14%, кваліфікаційну категорію «Викладач методист» - 29%, «Спеціаліст вищої категорії» - 71%, «спеціаліст першої категорії» - 14%.

Бублей Євген Миколайович - викладач-методист, викладач, «спеціаліст вищої категорії», керівник фізичного виховання;

Ольховська Наталія Сергіївна – викладач, «спеціаліст вищої категорії», старший викладач, голова циклової комісії фізичного виховання, викладач фізичного виховання;

Поліщук Володимир Карпович – викладач, «спеціаліст вищої категорії», викладач фізичного виховання;

Різниченко Олена Станіславівна – викладач, «спеціаліст вищої категорії», викладач фізичного виховання;

Семенець Миколай Іванович – викладач-методист, викладач, «спеціаліст вищої категорії», викладач фізичного виховання;

Чередніченко Ігор Анатолійович – викладач, « спеціаліст першої категорії», викладач з Захисту України;

Кішинівська Альона Олександрівна – викладач, «спеціаліст вищої категорії», викладач медичної справи;

Діяльність циклової комісії.

Для розвитку циклової комісії проводяться різноманітні змагання в яких приймають участь здобувачі освіти коледжу. На базі коледжу постійно проводяться змагання згідно календаря спартакіади коледжу з різних видів. Існують такі види секцій : ( Волейбол, Баскетбол, Футбол, Гирьовий спорт, Легка атлетика, Настільний теніс, Кульова стрільба). Здобувачі освіти щорічно вдало виступають на змаганнях різного рівня – від змагань у коледжі до змагань національного та міжнародного рівня.

Спортивно-патріотичний збір «Козацькі розваги»

Міні-футбол серед курсантів першого курсу

E:ФАЙЛИ ЛАБОРАНТАФОТО ЗМАГАННЯIMG_1229.JPG

Товариський матч присвячений Дню Українського козацтва

лозуватка (25)

спартакіада міста Кривий Ріг з баскетболу серед закладів освіти

E:ФАЙЛИ ЛАБОРАНТАЗВІТ РІЧНИЙ 2018-196-7 11 2018ФОТО 14 10 2018IMG_3281.jpg

спартакіада Кривого Рогу серед закладів освіти з волейболу.

P91113-135510

P91113-115818

C:Usersкк науDesktopIMG_5936.JPG

C:UsersJEKOS KOKOSDesktop841v8viber image2.jpg