Мета та цілі

Центр сприяння працевлаштуванню курсантів (студентів) і випускників коледжу.

Ти - цілеспрямований і наполегливий курсант (студент), націлений на успіх у житті!

Ти бажаєш будувати успішну кар’єру – Центр сприяння працевлаштуванню курсантів (студентів) і випускників коледжу відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» допоможе тобі у твоїх починаннях!!!

Головна мета діяльності Центру сприяння працевлаштуванню курсантів (студентів) і випускників коледжу – надання допомоги курсантам (студентам) і випускникам коледжу у плануванні професійної кар’єри та сприяння їх працевлаштуванню, а також адаптації їх до практичної діяльності. Підтримання подальших зв’язків з випускниками коледжу, здійснення моніторингу їх кар'єри та соціальне партнерство з роботодавцями.

Пріоритетом нашої діяльності є інтереси курсанта (студента).