"Використання засобу розробки програмного забезпечення Microsoft Visual Basic for Applications для автоматизації освітнього процесу"

Науковий керівник: Терьошина Світлана Сергіївна

Одним із шляхів інформатизації навчального процесу, підвищення якості професійної підготовки майбутніх фахівців, активізації навчально-пізнавальної і науково дослідної діяльності студентів ВНЗ, розкриття їхнього творчого потенціалу, є залучення їх до викладацької роботи.

У зв’язку з цим  все більш актуальним стає підготовка кваліфікованих спеціалістів які б знали не тільки принципи створення програмного забезпечення, але і ефективного вміли  застосовувати отримані знання для створення програмного забезпечення, яке використовується у роботі навчального закладу.

Мета наукової роботи студентської проблемної групи включає в себе наступні аспекти:

1. Сприяння підвищенню наукового та методичного рівня підготовки здобувачів освіти.

2. Стимулювання інтересу та потреб здобувачів освіти у науковій творчості.

3. Розвиток творчого мислення, наукової самостійності, підвищення внутрішньої організованості, а також укріплення та поглиблення знань, отриманих під час навчання.

4. Ознайомлення з сучасними науково-методичними публікаціями та нормативними документами, які стосуються організації навчального процесу.

5. Формування інтелектуальної компетенції серед учасників групи.

Завдання студентської наукової проблемної групи:

- проаналізувати можливості програмування в Excel – створення макросів Visual Basic, які вбудовані в Excel.

- розкрити принципи побудови і адаптації програмного коду.

Склад групи:

1. Ручка Тарас
  2. Хорольська Руслана
  3. Зав’ялов Артем
  4. Іваненко Тетяна

Календарний план роботи:

Назва і вид роботи

Виконавці

Обговорення тем і їх розподіл

Терьошина С.С.

вересень

Підготовка наукових виступів на загальних зборах групи за тематикою «Можливості мови VBA для створення функцій та макросів. »