Адреса електронної пошти атестаційної комісії

Відповідно до п 3.4 та п. 3.5 Положення про атестацію педагогічних працівників ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету», введеного в дію наказом начальника коледжу від 31.08.2023 № 74-од, педагогічний працівник, який атестується, може подати до атестаційної комісії документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів (формат PDF, кожен документ в окремому файлі) надсилається на адресу електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів в електронній формі з підтвердженням про отримання.

Адреса електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі): metod-kabinet@kk.nau.edu.ua

Строк подання педагогічними працівниками документів – до 01.03.2024 року.