Кравченко Л.О.

getImage (1).jpg

Кравченко Любов Олександрівна

Освіта:

• 1980-1985: Киргизький державний університет імені 50-річчя СРСР, математичний факультет, спеціальність «Математика», кваліфікація – математик, викладач математики;
  • 2001-2003: Київська академія муніципального управління, факультет економіки, спеціальність «Менеджмент організацій», кваліфікація – економіст-менеджер;
  • 2013: кандидат економічних наук, Херсонський Міжнародний університет бізнесу і права, спеціальність 08.00.03 – економіка та управління національним господарствам.

Стажування за кордоном:

• 2015 р., м. Лодзь, університет інформатики і економіки Республіки Польща. Сертифікований аудитор по системі менеджменту якості ISO9001 / 2008 (Certificate TUVNORD №821 / 02/2015);
  • 2016 р., м. Варшава, (членство в Європейській міжнародній асоціації учених "Oikonomos" (Certificate № 32/2016);
  • 2016 р., м. Бішкек, (Киргизький державний технічний університет ім. І. Раззаккова) (Certificate № 1016/2016);
  • 2018 р., м. Вільнюс, Республіка Литва, Міжнародний експерт в області євроінтеграції (членство в Європейській міжнародній асоціації учених "Oikonomos" (Certificate № 32/2018);
  • 2019 р., м. Бішкек, (Киргизький державний технічний університет ім. І. Раззаккова, Міжнародна академія Управління) (Certificate 2019);
  • 2020 р., м. Женева, Швейцарія (ООН, СОТ-робота експертів, членство в Європейській міжнародній асоціації учених "Oikonomos" (Certificate № 32/2020).

Досвід роботи:

• 1985-1989 рр.: Полтавська середня школа

Посада: вчитель математики

Викладання математики в загальноосвітніх середньому закладі; методична робота; виховна робота з учнями;

- 1889-1996 рр.: Очаківський ДЮЦ

Посада: заступник директора з методичної роботи

Організація і контроль роботи районних позашкільних установ, методична робота, викладання математики в СШ.

- 1996-2001 рр.: Відділ освіти Очаківської райдержадміністрації

Посада: начальник відділу

Робота: підготовка звітної документації, організація навчально-виховних заходів, формування календарного плану; виконання державних програм зазначеного напрямку.

Організаційна робота: повне забезпечення роботи установ, підбір персоналу, управління персоналом і координація його роботи, комунікації з силовими структурами, контроль створення та наступного ведення, адміністрування закладів, комунікації з різними службами, узгодження всіх аспектів виконання навчально-виховного плану, оперативний аналіз господарської діяльності НВЗ району, фінансова звітність перед головним розпорядником державних коштів.

- 2001-2003 рр.: Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації

Посада: начальник відділу інтернатних закладів області

Робота: підготовка звітної документації, організація навчально-виховних заходів, формування календарного плану. виконання державних програм зазначеного напрямку.

Організаційна робота: повне забезпечення роботи установ, підбір персоналу, управління персоналом і координація його роботи, комунікації з силовими структурами, адміністрування закладів, комунікації з різними службами, узгодження всіх аспектів виконання навчально-виховного плану інтернатних установ.

- 2003-2008 рр.: Рада директорів вищих навчальних закладів Миколаївської області, Миколаївський коледж економіки та харчових технологій

Посада: методист, викладач економічних дисциплін

Організація роботи Ради директорів ВНЗ з питань вдосконалення навчально-виховної роботи установ, контроль за станом методичної роботи в навчальних закладах I-II рівнів акредитації Миколаївської області, викладання економічних дисциплін.

- 2008-2009 рр.: Миколаївський національний аграрний університет, факультет довузівської підготовки

Посада: заступник декана, асистент кафедри вищої математики

Організація проведення профорієнтаційної роботи університету, проведення практичних занять з вищої математики.

- 2009-2020 рр.: Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського

Посада: завідуюча лабораторією бізнесу і підприємництва (пр. №134 від 30.03.2016 р.), старший викладач кафедри економіки та менеджменту механіко-математичного факультету, (викладання навчальних дисциплін: «Управління інноваційно-інвестиційним розвитком підприємства», «Логістичний менеджмент», «Управління підприємницькою діяльністю», «Менеджмент якості», «Операційний менеджмент», «Системи технологій», «Стандарти ЄС в системі державних закупівель»).

- 2020-2022 рр.: начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Очаківської РДА.

2022 р. по теперішній час: викладач циклової комісії менеджменту та логістики Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету».

Наукова діяльність пов'язана з дослідження проблем інноваційно-інвестиційного розвитку підприємництва в контексті сталого розвитку національної економіки.

Автор і співавтор:

- 46 наукових статей;

- 24 науково-методичних і практичних рекомендацій;

- 4 навчальних посібників.

Автор:

- навчального курсу підготовки персоналу в схемі Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (викладання курсу за кордоном);

- авторського спеціалізованого курсу «Управління змінами (СМЯ)» на базі лабораторії бізнесу і підприємництва.

Публікації за кордоном: Німеччина, Польща, Литва, Латвія, Киргизія.

Робота над науковим дослідженням з теми «Економічна безпека підприємств туристичної галузі» на здобуття наукового ступеню доктора економічних наук.

C:\Users\DenLDI23\Downloads\Кравченко Л.О. - Сертифікат В2.jpg

C:\Users\DenLDI23\Downloads\Кравченко Л.О. - Сертифікат укр.мова.jpg