робота курсантів над проектом : “College Education: Advantages and Disadvantages”

C:UsersDenLDI23AppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Word3.png

У кінці травня 2023 року у групах 1 курсу відділення “Загальноосвітня підготовка” (групи 2-021, 2-024, 5-021, 3-028 та 7-021) під керівництвом викладача Амєліної С.О. відбулася робота над проектом: “Collage Education: Advantages and Disadvantages” (“Навчання у коледжі: переваги та недоліки”). Всі курсанти дуже творчо підійшли до виконання завдання. Значна кількість робіт була присвячена навчанню у нашому коледжі. Серед переваг курсанти назвали можливість носити форму, яка відрізняє їх від здобувачів освіти інших навчальних закладів фахової передвищої освіти, та доброзичливу атмосферу на заняттях. Серед недоліків було вказано необхідність проводити багато часу за комп’ютером під час дистанційного навчання. Кожна робота була унікальною та цікавою і була високо оцінена.

Дуже дякуємо нашій творчій молоді за таку сумлінну працю та відповідальне ставлення до навчання. Так тримати і надалі!

C:UsersDenLDI23AppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Word7.png