ВИСТАВКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ДОСЯГНЕНЬ ТА ГУРТКА ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ

26 квітня 2023 року на базі ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» відбувся науково-практичний семінар директорів закладів загальної середньої освіти «Створення сучасного освітнього простору для формування компетентної особистості учня».

В рамках семінару організовано виставку науково-технічних досягнень.

Завідувач відділення комп’ютерної і програмної інженерії Ірина ГРИБЕНКО, голова циклової комісії комп’ютерних систем та мереж Ірина КРАВЧУК разом з викладачами циклової комісії КСМ взяли активну участь у даному заході та представили результати роботи гуртка технічної творчості циклової комісії КСМ та наукової секцій «Інформаційні технології в авіації і космонавтиці».