Читання, які присвячені до дня народження Вільяма Шекспіра.

Викладачами ЦК ІНОЗЕМНОЇ МОВИ з 14.04 по 21.04 проводились на заняттях англійської мови читання, які присвячені до дня народження Вільяма Шекспіра. Під час заходу здобувачі освіти коледжу мали змогу ознайомитись і поглибити свої знання про життя та творчий шлях великого реаліста, гуманіста і драматурга. На мить вони повернулись у часи Шекспіра, "відвідали" скромний будиночок, де він народився, насолодились переглядом п’єс на сцені театру "Глобус". Юні літературознавці коледжу підготували короткі анотації до найвідоміших п'єс Шекспіра та продекламували деякі його сонети. На завершення заходу, здобувачі освіти взяли участь у захоплюючих літературних вікторинах та дізналися багато таємниць про загадкову особу і творчість Вільяма Шекспіра.