Підсумки ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Авіація і космонавтика»

Без названия

18 квітня 2023 року у ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» відбулась ІI Міжнародна науково-практична конференція «Авіація та космонавтика». Формат проведення конференції – заочний.

Організатори: Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова; Національний авіаційний університет; ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету»; Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара.

У роботі конференції взяли участь здобувачі освіти та викладачі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету», ВСП «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету», Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки, Кременчуцького льотного коледжу Харківського Національного університету внутрішніх справ, ВСП «Інгулецький фаховий коледж Криворізького національного університету», КЗ «Криворізький фаховий медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради», ВСП «Криворізький технічний фаховий коледж Державного університету економіки і технологій» .

Представлені доповіді охоплювали різні аспекти галузей науки і техніки, що пов’язані з космосом, авіацією, космічними технологіями, аерокосмічною технікою та освітою.

За результатами роботи конференції підготовлено сертифікати учасників, сертифікати наукових керівників та збірник тез доповідей.

Організаційний комітет дякує учасникам за плідну роботу і бажає всім подальших успіхів на науковій ниві.