Смерічевська С.В.

Науковий ступінь: доктор економічних наук

Вчене звання: професор

Освіта:

1998 р.: кандидат економічних наук, Донецький державний університет економіки і торгівлі  (м. Донецьк), спеціальність «Підприємництво, менеджмент та маркетинг».

2001 р.: доцент кафедри маркетингового менеджменту

2013 р.: професор кафедри менеджменту і логістики

2016 р.: доктор економічних наук, Донбаська національна машинобудівна академія  (м. Краматорськ), спеціальність 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».

Діяльність за спеціальністю:

1. Член громадської організації «Українська асоціація з розвитку менеджменту бізнес-освіти в Україні» (УАРМБО), з 2003 року.

2. Академік Міжнародної академії наук з екології та безпеки життєдіяльності, з 2007 року.

3. Член громадської організації «Український логістичний альянс» з 2009 року.

4. Член Асоціації «Український логістичний альянс» та експерт з інноваційної логістики та стратегічного управління ланцюгами поставок (з 2017 р.).

5. Експерт Програми малих грантів Глобального екологічного фонду Програми розвитку ООН (ПМГ ГЕФ ПРООН) в Україні (з серпня 2018 р.).

6. Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Рішення НАЗЯВО від 29.10.2019 р.).

Сфера наукових інтересів:

- стратегічне управління ланцюгами поставок;

- логістизація національної економіки;

- транспортно-логістичні кластери;

- освітньо-інноваційний і логістичний потенціал;

- інноваційна логістика;

- планування логістичної діяльності;

- логістичний аудит бізнес-процесів ціннісно-компетентнісна модель підготовки фахівця.

Є автором понад 250 наукових публікацій.