Смирнова Н.В.

Освіта:

Магістр з економіки підприємства, 2006. Криворізький економічний інститут Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», спеціальність «Економіка підприємства».

Кандидат економічних наук, 2016. Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», спеціальність 08.00.04 – «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», достроковий захист.

Досвід роботи:

З 1 вересня 2006 – до даного часу – Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький фаховий коледжу Національного авіаційного університету».

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Педагогічне звання «викладач-методист».

За період наукової діяльності було опубліковано понад 50 наукових праць: 18 статей у наукових фахових виданнях України, включених до міжнародних наукометричних баз, 32 – у інших наукових виданнях.