Захід_Моя спеціальність Заходи ЦК ПОД та ПЗ

Використання платформи «Kahoot!» для дистанційного навчання

Ми розуміємо, що у такий непростий час для всієї країни дуже важливо організувати в нашому навчальному закладі дистанційне навчання, в якому буде цікаво навчатися. Саме тому ми використовуємо різні платформи для проведення занять. Одна з них Kahoot! - онлайн сервіс для створення інтерактивних завдань, що дозволяє створювати тести, опитування, вікторини.

21 листопада 2022 року було проведено відкритий захід з нагоди тижня відділення «КОМП’ЮТЕРНА І ПРОГРАМНА ІНЖЕНЕРІЯ» інтелектуально-розважальну гру-квіз в сервісі Kahoot! «Моя спеціальність».

У ній приймали учать студенти другого курсу груп 3-017 та 3-018.

Мета заходу:

• розширити знання здобувачів освіти про свою майбутню професію;
    • розвивати логічне мислення, спостережливість, кмітливість;
    • виховувати в здобувачів освіти бажання вчитися, підвищити мотивацію на заняттях.

Як здобувачі освіти приєднуються до тестування?

Для приєднання до тестування здобувачам освіти необхідно перейти зі свого комп'ютера або смартфона за посиланням kahoot.it, ввести код тестування, а тоді – своє ім’я. Код генерується автоматично після створення тестування і викладач повинен повідомити його студентам завчасно.

За результатами проходження квізу найактивніші студенти отримали високі бали серед них:

• гр.3-017 Шевчук Ярослав, Ґава Євген та гр. 3-018 Ясинов Ростислав, Ковтун Артур.
  • переможці в грі квіз «Моя спеціальність» Шевченко Тетяна гр. 3-017, Курило Денис гр.3-018.

Як використовувати «Kahoot!» у навчальному процесі?

Платформа є зручним інструментом для створення тестів, які можна використовувати для:

• поточного та модульного контролю знань студентів;
  • самостійного навчання та самоконтролю;
  • підготовки до модулів та іспитів;

опитування думки студентів та ін.