ПОЗАКЛАСНИЙ ЗАХІД «МОТИВАЦІЯ У ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ У ВОЄННИЙ ЧАС»

Позакласний захід

«Мотивація у дистанційному навчанні у воєнний час»

для здобувачів освіти 3 курсу, під керівництвом викладача Гладиш І.А.

12.12.2022р

На цьому тижні для студентів групи 3-007 відбулась онлайн зустріч з практичним психологом коледжу Кириловой Дар’єю Станіславівною на тему «Мотивація у дистанційному навчанні у воєнний час».

Мета проведеного заходу: спілкування, з'ясування причин, як студенти справляються з навчання, яка мотивація, що роблять, коли виникають проблеми з відключенням світла, інтернету.

Одним із найважливіших факторів успішного дистанційного навчання є правильна мотивація. Більшість часу онлайн-студент проводить у самостійному освоєнні матеріалу. Для цього потрібні концентрація уваги, наполегливість, бажання вчитися. У дистанційному навчанні багато видів традиційної мотивації працюють негаразд ефективно, але деякі, навпаки, набувають особливого значення.

Студенти отримали від зустрічі з психологом багато корисних порад!