Круглий стіл «Перегляд освітньо-професійної програми «Транспортні технології (на повітряному транспорті)»

29.11.2022 року на цикловій комісії в онлайн форматі був проведений круглий стіл з метою обговорення і перегляду освітньо-професійної програми «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)». У роботі круглого столу прийняли участь:

1. Члени робочої групи:
  • Кравчук Н.В., гарант освітньо-професійної програми, голова циклової комісії транспортної інфраструктури;
  • Федорова О.С., викладач циклової комісії транспортної інфраструктури;
  • Снєгірьова І.П., викладач циклової комісії транспортної інфраструктури.
  1. Запрошені:
  • Нічосова Н.І, завідувач відділення «Транспорті технології»;
  • Павленко І.А., старший інспектор з контролю на безпеку КП «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг»;
  • Іванова М., здобувачка освіти, заступник голови студентської ради коледжу, група 7-

002;

• Авраменко В., здобувачка освіти, група 711;
  • Бабенко Є., здобувачка освіти, група 7-091;
  • Задорожня К., здобувачка освіти, група 7-091;
  • Донченко У., здобувачка освіти, група 701.